Opublikowano Jeden komentarz

Teespring – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

Tutaj jestem:

Jeśli zapoznałeś się z poprzednim artykułem, Teespring – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy wynagrodzenie? [Artykuł nr. 2/x], z pewnością zainteresuje Cię również otwarcie krok po kroku własnego sklepu na Teespring. Dowiesz się, m.in. jak wygląda cały proces rejestracji. Zapraszam.


Jak otworzyć swój sklep na Teespring?

Aby uruchomić sklep, potrzebujemy w pierwszej kolejności zarejestrować się na serwisie. Żeby to zrobić, przechodzimy na stronę Teespring i tworzymy swoje konto. Możesz to zrobić klikając tutaj.

UWAGI

1. Pole Your name or Brand name nie jest nazwą Twojego nowego sklepu, tą stworzysz za chwilę, tymczasem tutaj polecam wpisać swoje imię i nazwisko.

formularz-rejestracyjny-teespring-tworzenie-konta-jako-artysta
Screenshot z formularza rejestracyjnego.

Przechodząc dalej, nadszedł czas, aby ustawić nazwę Twojego nowego sklepu. W tym miejscu nie polecam wpisywać swojego imienia i nazwiska, a raczej łatwą do zapamiętania i niedługą nazwę w języku angielskim.

ustawianie-nazwy-sklepu-teespring
Screenshot z tworzenia nowej nazwy sklepu.

Przejdź teraz z poziomu Dashboard’u do ustawień swojego konta. W tym celu kliknij opcję Settings, znajdującą się na samym dole lewego panelu bocznego.

Zaczynając od góry, uzupełnij wszystkie pola swoimi prawdziwymi danymi osobowymi, tak, aby były zgodne z danymi, pod które utworzyłeś konto Paypal.

ustawienia-konta-artysty-teespring

UWAGI

1. Display name – tutaj wpisz nazwę sklepu, która pozostanie widoczna dla Twoich kupujących.

2. State – to pole pozostaw puste.


Możesz teraz zapisać zmiany za pomocą przycisku Update Info. Jako że nasz State jest nieokreślony, po zapisaniu zmian powinieneś ujrzeć okno do zweryfikowania Twojego adresu. Aby to zrobić, kliknij Click here to certify the address is correct. Zmiany po tej czynności powinny zostać automatycznie zapisane.

weryfikacja-adresu-teespring

Podpinanie konta Paypal do Teespring

Znajdując się wciąż na tej samej stronie, zjedź niżej do sekcji Set your PayPal address, następnie wpisz w obu polach adres e-mail, pod którym zarejestrowałeś swoje konto Paypal. Teraz sprawdź skrzynkę odbiorczą, ponieważ został do Ciebie wysłany e-mail potwierdzający podpięcie konta.

ustawianie-paypal-teespring

Wygląd sklepu

Najważniejsze ustawienia za nami, teraz pozostały tylko kwestie wizualne. Sprawmy, żeby nasz sklep jakoś wyglądał, w tym celu udaj się do Stores > Store editor.

W tym miejscu możesz ustawić m.in.:

  • Logo swojego sklepu
  • Nagłówek sklepu, w tym Banner (zdjecie w tle)
  • Stopkę sklepu
  • Opis sklepu

Sklep po jednominutowej modyfikacji (link do zdjęcia w pełnej rozdzielczości znajdziesz tutaj):

Teraz, gdy Twój sklep jest gotowy, możesz przejść do dodawania swoich pierwszych designów, a jeśli jeszcze nie wiesz jak to robić, napisałem o tym następny artykuł, do którego przejdziesz klikając tutaj lub za pomocą przycisku poniżej.


Masz pytanie? napisz śmiało w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego na dole strony, a postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pomogłem, ucieszę się, gdy zostawisz po sobie miły komentarz. Powodzenia!
Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

1 komentarz do “Teespring – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

  1. Tak wygląda komentarz, który dodasz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *