Opublikowano Jeden komentarz

Teespring – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy wynagrodzenie? [Artykuł nr. 2/x]

Tutaj jestem:

Jeśli zapoznałeś się z poprzednim artykułem, Teespring – Co to jest? Jak zacząć zarabiać pieniądze? [Artykuł nr. 1/x], z pewnością zainteresują Cię również możliwości zarobkowe i kwestia otrzymywania swojej wypłaty. Dowiesz się m.in., co jest potrzebne, aby zacząć sprzedawać na Teespring, oraz w jaki sposób otrzymujemy zapłatę. Zapraszam.


Sposób zapłaty

Aby otrzymać swoje wynagrodzenie na Teespring, potrzebujesz do tego konta Paypal, ponieważ taki sposób wypłaty na chwilę obecną oferuje serwis. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego konta, możesz szybko i łatwo utworzyć je na stronie internetowej Paypala. Konto osobiste, czy biznesowe? Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj konta wybrać, wybierz konto osobiste, sam takowe posiadam i jestem bardzo zadowolony. Założysz je w kilka minut, w pełni online i za darmo. Środki, które otrzymasz od Teespring na konto Paypal, możesz przelać za drobną prowizją na swoje główne konto bankowe w złotówkach. Prowizja waha się w granicach kilku procent, co oznacza, że ostatecznie na naszym koncie bankowym znajdzie się kwota pomniejszona o kilka %. Myślisz o ominięciu prowizji? z tym będzie ciężko, ponieważ właśnie to jest głównym źródłem zarobku Paypala. Nie jest to dużo, więc nie ma co kombinować.

Cykl płatności, próg wypłaty

W przeciwieństwie do innych serwisów POD, nie ma tutaj comiesięcznych cyklów płatności, bo jeśli nasza koszulka się sprzeda i minie 24-48 godzin od wysłania paczki do domu klienta, jednym kliknięciem możemy zażądać wypłaty prowizji na swoje konto Paypal. Każde żądanie wypłaty jest przetwarzane od 1 do 7 dni roboczych, a jeśli jest to Twoje pierwsze żądanie, czas przetwarzania wyniesie 7 dni. Warto wspomnieć, że wypłaty poniżej $100 USD, mogą być wypłacane najwcześniej co trzy dni. Jest to dobry sposób na wypłatę środków, jednak brakuje w tym wszystkim trochę automatyzacji, pamiętanie, wchodzenie i składanie żądań coraz to nowych płatności na Teespring może być dla niektórych męczące. Według mnie lepiej jest poczekać trochę dłużej i wypłacić wszystkie pieniądze za jednym razem.

Możliwości zarobkowe

Możliwości zarobkowe na Teespring są duże, można powiedzieć, że nieograniczone. To, ile zarobisz, zależy od tego, ile czasu poświęcisz na dodawanie coraz to nowszych wzorów. Przygotuj się na to, że Twoje pierwsze designy nie będą najwyższej jakości i z początku nie przyniosą dużego dochodu. Gdy będą one z czasem coraz lepsze, a Ty odkryjesz lub stworzysz własną dochodową niszę i ciągłą pracą osiągniesz poziom np. 1000 dodanych wzorów, zapewnisz sobie z pewnością interesujące źródło dochodu pasywnego, które będzie przynosić Ci zyski 24/7, nawet wtedy, gdy śpisz. I to właśnie lubię, bo godzina pracy, dzięki której opublikujesz kilka wzorów, będzie przynosić Ci zyski nawet przez kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt lat do przodu, zakładając, że Teespring będzie wciąż istnieć na rynku, a z Twoim kontem nie stanie się nic poważnego. Zarobki zależą oczywiście od wielu czynników, ale przyjmijmy, że po dodaniu tysiąca wartościowych designów, możesz zapewnić sobie dochód na poziomie tysiąca złotych miesięcznie z jednego tylko serwisu, poświęcając na to 0 minut dziennie, oczywiście po tym całym procesie dodawania, bo wcześniej czeka Cię dużo pracy. Warto wspomnieć także, że designy, które stworzysz na Teespring, będziesz mógł dodać później na innych platformach oferujących druk na żądanie, np: Amazon KDP, Redbubble, Teepublic, Zazzle itp., a tam zarobisz oddzielnie.

Czego potrzeba, aby zacząć zarabiać na Teespring? jakie są wymagania, a jakie potrzebne umiejętności?

Aby zostać sprzedawcą na Teespring jako niezależny artysta, wystarczy kilka niezaawansowanych umiejętności, jest to:

  • Umiejętność obsługi dowolnego programu graficznego i na początek prostych czynności, typu wstawienie ładnego i śmiesznego napisu, czy obrazka, a następnie wyeksportowanie go jako plik graficzny JPG/PNG na dysk w celu wstawienia na serwis.
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Tutaj bardzo pomóc może translator i odpowiedni research w Google.
  • Cierpliwość i determinacja. Warto pogodzić się z faktem, że pierwsze miesiące nie przyniosą dużych kwot, a my wciąż będziemy poświęcać temu swój czas.

Przechodząc do wymagań:

  • Wiek. Aby móc w ogóle założyć konto jako artysta/designer na Teespring, wymagane jest ukończenie 13 lat. W takim wypadku wszystkie przychody przed ukończeniem 18 roku życia wlicza się do przychodów rodzica. Jeśli są tutaj takie osoby, zalecam zapoznać się bliżej z kwestią rozliczania dochodów osoby niepełnoletniej. Grupą docelową moich artykułów są jednak osoby pełnoletnie, które po skończeniu 18 roku życia automatycznie nabywają praw do samodzielnego rozliczania.

Masz pytanie? napisz śmiało w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego na dole strony, a postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pomogłem, ucieszę się, gdy zostawisz po sobie miły komentarz, tymczasem zapraszam Cię do przeczytania następnego artykułu, w którym wyjaśniam, jak krok po kroku utworzyć i skonfigurować swoje konto na Teespring. Możesz przejść do niego klikając tutaj lub za pomocą przycisku poniżej.
Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

1 komentarz do “Teespring – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy wynagrodzenie? [Artykuł nr. 2/x]

  1. Tak wygląda komentarz, który dodasz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *