Opublikowano 3 komentarze

Teepublic – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

Tutaj jestem:

Jeśli zapoznałeś się z poprzednim artykułem, Teepublic – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy wynagrodzenie? [Artykuł nr. 2/x], z pewnością zainteresuje Cię również otwarcie krok po kroku własnego sklepu na Teepublic. Dowiesz się, m.in. jak wygląda cały proces rejestracji. Zapraszam.


Jak otworzyć swój sklep na Teepublic?

Aby otworzyć sklep, potrzebujesz w pierwszej kolejności zarejestrować się na serwisie. Żeby to zrobić, przejdź na stronę Teepublic i utwórz swoje konto. Możesz to zrobić klikając tutaj.


Klikając przycisk CREATE AN ACCOUNT, powinieneś zobaczyć dalszą część formularza rejestracyjnego. Wypełnij go i przejdź dalej.


Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź swój adres e-mail. Zakładając, że masz to za sobą, zaloguj się i przejdź do ustawień swojego konta. Możesz to zrobić najeżdżając na avatar w prawym górnym rogu ekranu, następnie Account.


Podpinanie konta Paypal do Teepublic

Znajdując się w ustawieniach konta, zjedź niżej do sekcji Payments, wpisz adres e-mail, pod którym zarejestrowałeś swoje konto Paypal, następnie zapisz ustawienia przyciskiem Save.

opcje-metody-platnosci-teepublic

Scrollując w górę, wybierz z lewego menu opcję Edit Settings, gdzie stworzysz swoją nazwę użytkownika.

edytuj-ustawienia-konta-teepublic-paypal


Jeśli zapisałeś zmiany, świetnie. To wszystko. Teraz, gdy Twój sklep jest gotowy, możesz przejść do dodawania swoich pierwszych designów, a jeśli jeszcze nie wiesz jak to robić, napisałem o tym następny artykuł, do którego przejdziesz klikając tutaj lub za pomocą przycisku poniżej.


Masz pytanie? napisz śmiało w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego na dole strony, a postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pomogłem, ucieszę się, gdy zostawisz po sobie miły komentarz. Powodzenia!
Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

3 komentarze do “Teepublic – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

  1. Dlaczego na Teepublic nie widać moich produktów, gdy wpisuję w wyszukiwarkę np. tytuły swoich prac. Jak Teepublic promuje projekty ? Pozdrawiam

    1. Hej. Nowi sprzedawcy na tym serwisie muszą się niestety najpierw nieco napracować. Pierwsze, od czego należy zacząć, to od uzupełnienia swojego profilu sklepu, następnie wypełnienia go jakościowymi produktami, wypromowaniu produktów poprzez social media, uzyskaniu kilku sprzedaży (poprzez link z social mediów). Postaraj się również zdobyć kilkadziesiąt osób, które zaobserwują Twój sklep. Gdy wszystko będzie gotowe, możesz śmiało kontaktować się z TeePublic i poprosić o włączenie funkcji wyszukiwania dla Twojego sklepu. Gorące pozdrowienia.

  2. Tak wygląda komentarz, który dodasz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *