Opublikowano Jeden komentarz

Society6 – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

Tutaj jestem:

Jeśli zapoznałeś się z poprzednim artykułem, Society6 – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy zapłatę? [Artykuł nr. 2/x], z pewnością zainteresuje Cię również otwarcie krok po kroku własnego sklepu na Society6. Dowiesz się, m.in. jak wygląda cały proces rejestracji. Zapraszam.


Jak otworzyć swój sklep na Society6?

Aby uruchomić sklep, potrzebujemy w pierwszej kolejności zarejestrować się na serwisie. Żeby to zrobić, przechodzimy na stronę Society6 i tworzymy konto artysty/designera. Możesz to zrobić klikając tutaj.

otwieranie-sklepu-jako-osoba-fizyczna-society6

Sprawdź teraz, czy zaznaczyłeś poprawnie zakładkę UPLOAD ART. Jeśli wybierzesz DISCOVER ART, utworzysz w tym przypadku zwykłe konto kupującego, a nie o to nam przecież chodzi. Tworząc nazwę użytkownika/URL w pierwszym polu od góry, dobrze się zastanów, ponieważ zmiana w dalszym etapie jest już niemożliwa. Zakładając, że formularz rejestracyjny jest za Tobą, czas na weryfikację Paypala.

sprzedaz-na-society6-rejestracja-konta

Weryfikacja konta na Society6

Aby zweryfikować konto na Society6, wykonaj poprzez Paypal płatność w kwocie 1 dolara amerykańskiego (ok. 4 zł). Możesz to zrobić na dwa sposoby. O ile posiadasz zwykłą kartę do konta bankowego w złotówkach, świetnie. Tyle wystarczy. Udaj się na stronę internetową Paypala i w zakładce Portfel użyj opcji Powiąż kartę, następnie wykonaj płatność klikając w wyżej ukazany na zdjęciu przycisk Get verified. Jeśli nie posiadasz karty do konta bankowego, użyj opcji Powiąż rachunek bankowy, następnie Dodawanie środków do salda. Gdy środki pojawią się na Twoim koncie Paypal, wykonaj płatność klikając w wyżej ukazany na zdjęciu przycisk Get verified.

zweryfikuj-tozszamosc-society6

weryfikacja-konta-paypal-society6

W wypadku, gdy weryfikacja została zakończona pomyślnie, możesz przejść do mniej ważnych, lecz wciąż znaczących rzeczy, jak np. ustawienie avatara, zdjęcia w tle i biografii (w języku angielskim), dzięki czemu zwiększysz szansę na sprzedaż swoich pierwszych produktów.


Masz pytanie? napisz śmiało w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego na dole strony, a postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pomogłem, ucieszę się, gdy zostawisz po sobie miły komentarz, tymczasem zapraszam Cię do przeczytania następnego artykułu, w którym prezentuję krok po kroku tworzenie i publikacje produktu na Society6. Możesz przejść do niego klikając tutaj lub za pomocą przycisku poniżej.
Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

1 komentarz do “Society6 – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

  1. Tak wygląda komentarz, który dodasz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *