Opublikowano Jeden komentarz

Redbubble – Tworzenie konta. Jak zarejestrować się na „Czerwonej Bańce”? [Artykuł nr. 3/x]

Tutaj jestem:

Jeśli zapoznałeś się z poprzednim artykułem, Redbubble – Ile można zarobić? Co jest potrzebne? Jak otrzymywać wynagrodzenie? [Artykuł nr. 2/x], z pewnością zainteresuje Cię również temat tego, jak rozpocząć ze swoim własnym kontem na Redbubble, dowiesz się m.in. jak wygląda cały proces rejestracji. Zapraszam.


Aby rozpocząć proces tworzenia konta, przechodzimy na stronę Redbubble i wybieramy rejestrację jako artysta (Artist signup). Możesz to zrobić klikając tutaj.

formularz-rejestracyjny-tworzenie-konta-jako-artysta-redbubble
Screenshot formularza rejestracyjnego.

Jeśli wszystko poszło pomyślnie, a Ty znajdujesz się w miejscu o nazwie „Dashboard”, możesz przejść do konfiguracji swojego konta.

dashboard-redbubble
Screenshot dashboardu.

Zaczynając od prawej strony, jeśli nie otrzymałeś wiadomości z linkiem potwierdzającym adres e-mail, przejdź do sekcji Confirm your email, następnie wciśnij przycisk Resend confirmation, który odpowiada za wysłanie linku potwierdzającego raz jeszcze. Jeśli nie widzisz wiadomości w swojej skrzynce pocztowej, sprawdź SPAM lub podobne foldery.

szczegoly-dane-platnosci-redbubble

Zakładając, że udało Ci się potwierdzić swój e-mail, przejdź ponownie do zakładki Edit Payment Details i uzupełnij resztę danych, zaczynając od imienia i nazwiska.

imie-nazwisko-email-adres-ulica-ustawienia-konta-redbubble
miasto-adres-gst-vat-tax-podatki-redbubble

Jeśli uzupełniłeś wszystkie pola jak powyżej, przejdź na sam dół strony i zapisz ustawienia za pomocą przycisku Save Changes. Znajdując się na tej samej stronie, możesz na spokojnie przejść do wybrania opcji otrzymywania swojego wynagrodzenia pod nagłówkiem Getting Paid.

getting-paid-konto-paypal-euro-dollar-gbp-waluta-redbubble

Jaki sposób płatności wybrać na Redbubble?

Jeśli zastanawiasz się, jaka opcja Payment Currency jest dla Ciebie najlepsza, odpowiedź brzmi – to zależy. W większości przypadków będzie to posiadanie zwykłego konta osobistego Paypal, w walucie euro. Więcej na ten temat przeczytasz w poprzednim artykule, możesz przejść do niego klikając tutaj. Jeśli jednak mieszkasz w UK i posiadasz tam konto bankowe, proponuję wybrać opcję „Pounds Sterling (GBP)”.

*UWAGA – sposób wypłaty na Redbubble ustawiamy tylko raz, później nie ma możliwości zmiany.


Zakładając, że wybrałeś Euros (EUR) – Paypal, pozostaje nam połączyć konto.

weryfikacja-konta-paypal-redbubble
1
jak-polaczyc-konto-paypal-z-redbubble
2

Podpinanie Paypala do Redbubble za nami, możesz przejść teraz do mniej ważnych, lecz wskazanych rzeczy, jak np. wrzucenie avatara, dodanie Cover image zwanym „zdjęciem w tle”, podanie linków do social mediów, czy chociażby sprawdzenie pozostałych ustawień konta. Gdy Twoje konto będzie w pełni gotowe, nic tylko dodawać pierwsze wzory! Jeśli jeszcze nie wiesz jak to robić, napisałem o tym oddzielny artykuł, do którego przejdziesz klikając tutaj lub za pomocą przycisku poniżej.


Masz pytanie? napisz śmiało w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego na dole strony, a postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pomogłem, ucieszę się, gdy zostawisz po sobie miły komentarz. Powodzenia!
Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

1 komentarz do “Redbubble – Tworzenie konta. Jak zarejestrować się na „Czerwonej Bańce”? [Artykuł nr. 3/x]

  1. Tak wygląda komentarz, który dodasz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *