Opublikowano Dodaj komentarz

Nowa opłata za prowadzenie konta Redbubble

Tutaj jestem:

Cześć, w tym artykule dowiesz się na szybko o nowej opłacie i podziałach kont, które wprowadza serwis. Do dzieła!

Klasyfikacja kont

Od dzisiaj serwis podzieli konta wszystkich twórców na następujące „rangi”:

  • Redbubble Standard
  • Redbubble Premium
  • Redbubble Pro

Opłaty dla kont Redbubble Standard

To, co może Wam się nie spodobać, to to, że dla kont sklasyfikowanych randze „Redbubble Standard”, serwis niestety zacznie pobierać opłatę (prowizję) za prowadzenie konta. Dwie pozostałe rangi są zwolnione z tej opłaty. Opłata ta będzie pobierana od każdej sprzedanej rzeczy, co oznacza, że jeśli zarobicie na sprzedaży 5.00 EUR, to kwota ta zostanie pomniejszona o 2.30 EUR, a ostatecznie do Waszego portfela trafi tylko 2.70 EUR. Wielkość pobieranej opłaty jest uzależniona od wysokości Waszej prowizji ze sprzedaży. Pełną rozpiskę znajdziecie w poniższej tabeli:

Ranga własnego konta – Jak sprawdzić klasyfikację dla swojego konta?

Zrobimy to poprzez wejście w ustawienia swojego konta, następnie zakładkę „Account Tiers and Fees” lub bezpośrednio pod tym linkiem.

Od kiedy wejdzie zmiana?

Zmiana wejdzie w życie dla zamówień wysłanych od 1 maja 2023 r. Więcej szczegółów na temat zmiany przeczytamy bezpośrednio na stronie Redbubble.Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *