Opublikowano Jeden komentarz

CupSell – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

Tutaj jestem:

Jeśli zapoznałeś się z poprzednim artykułem, CupSell – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy zapłatę? [Artykuł nr. 2/x], z pewnością zainteresuje Cię również otwarcie krok po kroku własnego sklepu na Cupsell. Dowiesz się, m.in. jak wygląda cały proces rejestracji. Zapraszam.


Jak otworzyć swój sklep na Cupsell?

Aby uruchomić sklep, potrzebujemy w pierwszej kolejności zarejestrować się na serwisie. Żeby to zrobić, przechodzimy na stronę Cupsell i tworzymy konto. Możesz to zrobić klikając tutaj.

otwieranie-sklepu-cupsell

Będąc przekierowanym do formularza rejestracyjnego, wprowadź swoje dane, następnie sprawdź skrzynkę odbiorczą, ponieważ zostanie do Ciebie wysłany e-mail z linkiem aktywacyjnym.

rejestracja-konta-formularz-cupsell
zarejestruj-sie-cupsell

Podpinanie konta bankowego

Zakładając, że potwierdziłeś e-mail, przejdź teraz do ścieżki TWOJE KONTO > Twoje dane > DANE DO WYPŁATY. Aby móc otrzymywać wynagrodzenie od Cupsell, uzupełnij wszystkie pola i zapisz zmiany za pomocą przycisku poniżej.

konto-bankowe-cupsell-dane-do-wyplaty
numer-telefonu-cupsell

Możesz przejść teraz do mniej ważnych, lecz wciąż znaczących rzeczy, jak np. podanie danych kontaktowych do sklepu, ustawienie loga/bannera, stworzenie opisu sklepu (w języku polskim), dzięki czemu zwiększysz szansę na sprzedaż swoich pierwszych produktów.


Masz pytanie? napisz śmiało w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego na dole strony, a postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pomogłem, ucieszę się, gdy zostawisz po sobie miły komentarz, tymczasem zapraszam Cię do przeczytania następnego artykułu, w którym prezentuję krok po kroku tworzenie i publikacje produktu na Cupsell. Możesz przejść do niego klikając tutaj lub za pomocą przycisku poniżej.
Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

1 komentarz do “CupSell – Tworzenie konta. Jak krok po kroku zarejestrować się na serwisie? [Artykuł nr. 3/x]

  1. Tak wygląda komentarz, który dodasz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *