Opublikowano Jeden komentarz

CupSell – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy zapłatę? [Artykuł nr. 2/x]

Tutaj jestem:

Jeśli zapoznałeś się z poprzednim artykułem, CupSell – Co to jest? Jak zacząć zarabiać pieniądze? [Artykuł nr. 1/x], z pewnością zainteresują Cię również możliwości zarobkowe i kwestia otrzymywania wynagrodzenia. Dowiesz się m.in., co jest potrzebne, aby zacząć sprzedawać na Cupsell, oraz w jaki sposób otrzymujemy wynagrodzenie. Zapraszam.


Sposób wypłaty zarobków

Środki, które zarobisz na Cupsell, otrzymasz przelewem na swoje konto bankowe. Numer konta możesz wpisać w ustawieniach, a dokładniej w Twoje konto > Twoje dane > DANE DO WYPŁATY.

„Kiedy otrzymam zapłatę?”

Swoje wynagrodzenie wypłacisz w każdej chwili od momentu przekroczenia minimalnego progu zarobionych środków. Jaki jest minimalny próg wypłaty na Cupsell? próg ten na chwilę obecną wynosi 250 zł.

Jak wypłacić pieniądze?

Aby wypłacić zarobione środki na Cupsell, udaj się do zakładki: Twoje konto > Konto (rozliczenia) > WYPŁATA PROWIZJI. Jeśli przekroczyłeś minimalny próg, ujrzysz tam odpowiedni formularz do wypłaty swojego wynagrodzenia.

Jakie zarobki?

Możliwości zarobkowe na Cupsell są duże, można powiedzieć, że nieograniczone. To, ile zarobisz, zależy od tego, ile czasu poświęcisz na dodawanie coraz to nowszych wzorów. Przygotuj się na to, że Twoje pierwsze designy nie będą najwyższej jakości i z początku nie przyniosą dużego dochodu. Gdy będą one z czasem coraz lepsze, a Ty odkryjesz lub stworzysz własną dochodową niszę i ciągłą pracą osiągniesz poziom np. 1000 dodanych wzorów, zapewnisz sobie z pewnością interesujące źródło dochodu pasywnego, które będzie przynosić Ci zyski 24/7, nawet wtedy, gdy śpisz. I to właśnie lubię, bo godzina pracy, dzięki której opublikujesz kilka wzorów, będzie przynosić zyski nawet przez kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt lat do przodu, zakładając, że Cupsell będzie wciąż istnieć na rynku, a z Twoim kontem nie stanie się nic poważnego. Zarobki zależą oczywiście od wielu czynników, ale przyjmijmy, że po dodaniu tysiąca wartościowych designów, możesz zapewnić sobie dochód na poziomie tysiąca złotych miesięcznie z jednego tylko serwisu, poświęcając na to 0 minut dziennie, oczywiście po tym całym procesie dodawania, bo wcześniej czeka Cię dużo pracy. Warto wspomnieć także, że designy, które stworzysz na Cupsell, będziesz mógł dodać później na innych, dużo większych platformach oferujących druk na żądanie, np: Amazon KDP, Redbubble, Teepublic, Teespring, Spreadshirt, Zazzle, Society6 itp., a tam zarobisz oddzielnie.

Czego potrzeba, aby zacząć zarabiać na Cupsell? jakie są wymagania, a jakie potrzebne umiejętności?

Aby zostać sprzedawcą na Cupsell jako niezależny artysta, wystarczy kilka niezaawansowanych umiejętności, jest to:

  • Umiejętność obsługi dowolnego programu graficznego i na początek prostych czynności, typu wstawienie ładnego i śmiesznego napisu, czy obrazka, a następnie wyeksportowanie go jako plik graficzny JPG/PNG na dysk w celu wstawienia na serwis.
  • Cierpliwość i determinacja. Warto pogodzić się z faktem, że pierwsze miesiące nie przyniosą dużych kwot, a my wciąż będziemy poświęcać temu swój czas.

Przechodząc do wymagań:

  • Wiek. Możesz prowadzić swój sklep, niezależnie od wieku, jednak aby móc wypłacić zarobione pieniądze na Cupsell, wymagane jest ukończenie 18 lat. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat – pieniądze zostaną wypłacone Twoim opiekunom prawnym. W takim wypadku wszystkie przychody przed ukończeniem 18 roku życia wlicza się do przychodów rodzica. Jeśli są tutaj takie osoby, zalecam zapoznać się bliżej z kwestią rozliczania dochodów osoby niepełnoletniej. Grupą docelową moich artykułów są jednak osoby pełnoletnie, które po skończeniu 18 roku życia automatycznie nabywają praw do samodzielnego rozliczania.

Masz pytanie? napisz śmiało w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego na dole strony, a postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pomogłem, ucieszę się, gdy zostawisz po sobie miły komentarz, tymczasem zapraszam Cię do przeczytania następnego artykułu, w którym wyjaśniam, jak krok po kroku utworzyć i skonfigurować swoje konto na Cupsell. Możesz do niego przejść klikając tutaj lub za pomocą przycisku poniżej.
Oglądaj nowe filmy z kanału bez konieczności opuszczania obecnej strony:

Expert od E-Commerce & Przedsiębiorca & Bloger. Jego zadaniem jest szerzyć wiedzę na temat sprzedaży online w oparciu o skalę międzynarodową oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W wolnym czasie kocha zdobywać nowe szczyty górskie, odbywać podróże i uprawiać wiele sportów. Jego celem jest niezależność finansowa oraz ciągły rozwój pod kątem duchowym, finansów, zdrowia i relacji.

1 komentarz do “CupSell – Ile można zarobić? Jakie są wymagania? Kiedy i jak otrzymujemy zapłatę? [Artykuł nr. 2/x]

  1. Tak wygląda komentarz, który dodasz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *